MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 5008285
nr 500 8285
Sekretär
Rokokostil, längd: 77, djup: 44, höjd: 98 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
måndag 10 december 2007
kl 16:42:46